Про нас
увійти | реєстрація

Віндсерфінгіст Олександр Тугарєв виграв "Вітрильний Олімпійський тиждень" у Києві

категорія: Водні види | дата: 20 06 2014 | переглядів: 691
Віндсерфінгіст Олександр Тугарєв виграв

На Київському морі, неподалік міста Вишгород, відбулась Всеукраїнська регата "Вітрильний Олімпійський тиждень", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками її стали спортсмени різних олімпійських класів яхт з багатьох областей України. Тернопіль на цих змаганнях традиційно представляли віндсерфінгісти у класі вітродошки RS:X, і виступ команди був досить вдалим.

Так, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Тугарєв посів перше місце серед чоловіків. Тернополянин впевнено виграв вісім з десяти перегонів, обійшовши іменитого спортсмена з Євпаторії, учасника п’яти Олімпійських ігор, заслуженого майстра спорту України Максима Оберемка, який став другим. Третю сходинку п’єдесталу здобув срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків Олександр Гончаренко з Миколаєва.

А ще один тернопільський віндсерфінгіст, студент факультету фізвиховання ТНПУ, кандидат в майстри спорту Станіслав Клапак був четвертим. П’яте місце посів його колега по команді кандидат в майстри спорту Мар’ян Воловець, який навчається у Коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Усі спортсмени є вихованцями секції віндсерфінгу Тернопільського обласного відділення Комітету з фізвиховання і спорту Міністерства освіти та науки України і представляють обласну ШВСМ. Тренери Олександр Сергійович Тугарєв та Олексій Нижегородов.

До речі, з 25 червня Олександр Тугарєв вступатиме на чемпіонаті Європи з віндсерфінгу в класі RS:X. Такі змагання впродовж тижня триватимуть у турецькому місті Чешме.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: