Про нас
увійти

Щоб представити Україну на чемпіонаті Європи у Франції, тернопільські веслувальники просять допомогти грошима

категорія: Водні види | дата: 09 06 2014
Щоб представити Україну на чемпіонаті Європи у Франції, тернопільські веслувальники просять допомогти грошима

За результатами змагань у рамках чемпіонату  України з веслування серед юніорів та молоді до 23 років у Дніпропетровську двоє тернополян — Ельнур Ахадов та Тетяна Єднак — відібрані до складу збірної України для участі у чемпіонаті Європи, який відбудеться у Мантес-Ен-Ювелінес  у Франції в кінці червня цього року.

Каноїст Ельнур Ахадов, якого тренує Петро Горунович, на чемпіонаті Європи виступатиме в складі каное-четвірки на дистанції 1000 м, а Тетяна Єднак (тренер — Ігор Ладика) змагатиметься  за перемогу в байдарці-одиночці та байдарці-двійці на дистанції 1000 м.

За словами президента Федерації каное Тернопільщини  Віктора Кузяка (в минулому — тренера юнацької збірної СРСР, майстра спорту з веслування), загалом виступ тернопільських веслувальників на чемпіонаті України у Дніпропетровську був вдалим, адже здобуто три золотих, три срібних та одна бронзова медаль. Багато учасників вибороли 4,5 та 6 місця.

— Безумовно,  ці перемоги є спільним здобутком як спортсменів, так і їх тренерів. Неможливо було б досягнути такого успіху без підтримки завідувача кафедри спорту Тернопільського національного економічного університету Романа Цикваса та підтримки декана факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету Володимира Омельяненка. Завдячуємо вдалим виступом спортсменів також директору Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності Любінському Олегу, тренеру Миколі Павлову, директору ДЮСШ "Буревісник" Богдану Балабану та іншим, — так прокоментував ІА "7 Днів-Україна" успіх тернопільських веслувальників у Дніпропетровську Віктор Кузяк.

— Працювати є ще багато над чим. Щонайперше треба покращувати та  розвивати матеріально-технічну базу на спортивних спорудах веслувальників, підвищувати навчально-тренувальний рівень молодих спортсменів. Потрібно також створювати умови для того, щоб обдарована молодь залишалася в області, а не шукала щастя в інших містах України, а то і в інших країнах. Шкода, але має маємо ситуацію з братами Тарновськими Олегом та Сергієм, які вже виступають за Молдову і на етапах Кубка світу входять в число кращих. А ще донедавна вони виступали за Україну та Тернопільщину", —  жалкує Віктор Кузяк.

Зараз Федерація каное шукає кошти, щоб відправити тернопільських спортсменів на чемпіонат Європи, оскільки держава для їх делегування на участь у змаганнях грошей не має.

— Ми звертаємося до всіх тих, хто підтримує та поділяє нашу позицію щодо того, що Україна — країна з великими спортивними можливостями та з великою кількістю обдарованої спортивної молоді, допомогти  коштами для відрядження наших спортсменів на чемпіонат Європи, — заявляє Віктор Кузяк.

Підтримати тернопільських веслувальників та переказувати кошти можна за банківськими реквізитами Федерації каное Тернопільщини:

п/р №26009124830001  в ПАТ "Укрінбанк" МФО 300142

Код ЄДРПОУ отримувача:  38739770

Призначення платежу: спонсорська допомога

Джерело: 7 днів

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook