Про нас
увійти

Тернополяни "навеслували" собі путівки на чемпіонат Європи

категорія: Водні види | дата: 27 05 2014
Тернополяни

З 19 до 22 травня у місті Дніпропетровську тривав чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Ці змагання носили відбірковий характер: найсильніші веслувальники потрапили до збірної команди України, яка візьме участь в чемпіонаті Європи, що пройде цього року у місті Мантес-Ен-Ювелінес (Франція) з 26 до 29 червня.

Отож, путівку до Франції забезпечив собі студент Тернопільського національного економічного університету Ельнур Ахадов, виборовши золоту нагороду в заїздах каное-четвірки молодіжної  групи. До складу екіпажу переможної четвірки увійшли Денис Коваленко (Одеса), Дмитро Янчук (Хмельницький), Ельнур Ахадов (Тернопіль) та Тарас Міщук (Львів). Ельнур Ахадов також здобув ще дві срібні нагороди у каное-двійці на дистанціях 1000 і 500 метрів разом з одеситом Денисом Коваленком.

Ще дві золоті та одну срібну нагороду виборола Тетяна Єднак. У байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів Тетяні не було рівних серед юніорок. Перемога на цій дистанції дала їй право участі в чемпіонаті Європи.

Друге золото Тетяні дісталося ще на цій же тисячаметровій дистанції, але вже у байдарці-двійці разом з вінничанкою Дарією Шпаковою. А у складі байдарки-четвірки в заїзді на 500 метрів у нашої спортсменки срібло.

Як і місяцем раніше, на змаганнях за кубок України, Павло Сарабун у каное-одиночці на дистанції 500 метрів фінішував третім, а у заїздах серед юніорів у тисячаметрівці у Павла четвертий результат.

Щодо інших веслувальників, треба зазначити, що Олександр Бєляєв на байдарці-одиночці серед молоді посів четверте місце на 500 метрів та сьоме на дистанції 200 метрів.

Сергій Кіндзерський та киянин Євген Шевченко у байдарці-двійці показали четвертий результат на дистанції 1000 метрів та п’ятий — на 500 метрів. У чотиримісній байдарці у Сергія також п’ятий результат.

Наступне випробування у наших веслувальників — особистий чемпіонат України, який пройде в Дніпропетровську з 6 до 11 червня цього року.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook