Про нас
увійти

У Тернополі пройшла веслувальна регата "Дружба"

категорія: Водні види | дата: 16 05 2014
У Тернополі пройшла веслувальна регата

13 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, переважно із Західної України, взяли участь у Всеукраїнських змаганнях "Дружба" з веслування на байдарках і каное, які 10-11 травня відбувались у Тернополі. Планувалося, що веслувальна регата буде проведена за участі команд із Литви, Білорусі та Молдови, однак через напужену політичну обстановку в Україні зарубіжні спортсмени відклали свою поїздку.

Ініціювала захід Федерація каное Тернопільщини за підтримки управління з питань фізичної культури і спорту облдержадаіністрації та обласного відділення НОК України.

Організатори змагань поставили за мету перевірити фізичну і спеціальну технічну підготовку веслувальників юнацького віку у двох вікових групах (юнаки та дівчата 1998/99 років народження та підлітків 2000/01 років народження) напередодні чемпіонату України, який буде проведено наприкінці червня у місті Ковель Волинської області.

За результатами перегонів у одномісних човнах (байдарках і каное) на дистанції 200 та 500 метрів у командному заліку перемогли вихованці СДЮСШОР "Олімп" з Луцька, друге місце — у веслувальників СДЮСШОР імені Юлії Рябчинської з Вінниці, на третьому місці — наші земляки, представники Тернопільської ДЮСШ "Буревісник".

В особистому заліку тернополянам вдалось зійти на п’єдестал пошани лише в естафетних перегонах 3×200 метрів. Серед юнаків 1998/99 років народження друге місце у команди у складі Валентини Клапчук, Остапа Сатурського та Альберта Товмасяна і третє — у Олени Тлумацької, Юрія Мариновича та Ігоря Юзюка.

А переможцями регати "Дружба" стали: у байдарці-одиночці серед юнаків 1998-1999 р.н. Олександр Яцюк (м.Рівне), у каное-одиночці — Богдан Козлов (м. Дубно), у байдарці-одиночці серед дівчат — Олександра Корж (м.Вінниця).

Серед підлітків 2000/01 р.н. перемогу здобули: серед байдарочників — Олександр Черняєв (м. Луцьк), серед каноїстів — Стас Костра (м. Львів), серед дівчат-підлітків — Іванна Андрухів (м. Львів).

Наймолодшим учасником змагань стала Світлана Мартинова з Вінниці, якій ще не виповнилося 12 років.

Привітали учасників змагань начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Підгайний, голова Федерації каное Віктор Кузяк та ветеран веслувального спорту Тернопільщини Іван Романик.

За матеріалами oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook