Про нас
увійти

У тернопільських веслувальників — сім медалей кубку України

категорія: Водні види | дата: 29 04 2014
У тернопільських веслувальників — сім медалей кубку України

Боротьбою за кубок України розпочався змагальний сезон у тернопільських веслувальників на байдарках і каное, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Традиційно наприкінці квітня такі змагання проводяться у місті Дніпропетровськ і присвячені пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Команду Тернопільської області представили вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності.

Веслувальники змагалися у двох вікових групах: юніори та дорослі. Також створювалися збірні екіпажі у командних човнах, щоб пройти відбір у збірну команду України.

Золоту нагороду у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів здобула Тетяна Єднак в заїздах серед юніорок, а у екіпажі байдарки-четвірки у Тетяни бронза.

Ще одну бронзу серед юніорів виборов Павло Сарабун у каное-одиночці на дистанції 500 метрів. Одне срібло та дві бронзові нагороди у Ельнура Ахадова, який у екіпажі каное-двійки виступив на дистанціях 1000 і 500 метрів, та каное-четвірки на дистанції 1000 метрів серед дорослих.

Сергію Бойчуку також дісталися бронза у екіпажі байдарки-четвірки на дистанції 1000 метрів серед дорослих.

Попереду у веслувальників ще два чемпіонати України, які є відбірковими до чемпіонатів Європи та світу. У травні змагатимуться юніори та молодь до 23 років, а у червні — дорослі спортсмени.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook