Про нас
увійти | реєстрація

Відбулись обласні змагання з водного туризму

категорія: Водні види | дата: 15 04 2014 | переглядів: 785
Відбулись обласні змагання з водного туризму

Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з Тернопільським обласним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" за участю Тернопільської обласної федерації спортивного туризму України 11-12 квітня 2014 року провели обласні спортивні змагання "Рух заради здоров’я" з нагоди Всесвітнього дня здоров’я зі спортивного туризму з виду водний туризм. Проходили вони на річці Серет у гідропарку "Топільче", що в Тернополі.

Змагання відбувалися на дистанції "слалом" у двох вікових групах: молодша (юнаки 2000/03 року народження) та старша (юніори 1996/99 року народження).

У молодшій віковій групі взяло участь 9 команд, а у старшій групі виступило 10 команд із шести районів області та міста Тернополя. Зокрема, це були представники Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Теребовлі (3 команди), Бучача, Збаража, Монастириська, Заліщик, Зборова (2 команди), Тернопільської ЗОШ №23, команди Пелікан №1 та Пелікан №2.

У молодшій віковій групі перше місце виборола команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, учасники Андрій Мороз і Владислав Паславський. ІІ місце здобула команда школи ЗОШ І-ІІІ ст. № 23 міста Тернополя, учасники Віктор Артемович і Денис Волощук. ІІІ місце у команди Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді "Пелікан №2", учасники Захар Пастух і Діана Цибуляк.

Переможцями і призерами у старшій віковій групі стали: І місце у команди Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, учасники Роман Наджога і Вадим Мороз; ІІ місце здобула команда Бучацького району із ЗОШ І-ІІІ ступенів села Переволоки, учасники Сергій Процик і Василь Дякун; ІІІ місце посіла команда Заліщицького району із Товстинецького БДЮТ, учасники Степан Слободян і Богдан Забарило.

Джерело: oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: