Про нас
увійти | реєстрація

Визначились найкращі юні плавці(+ФОТО)

категорія: Водні види | дата: 22 03 2014 | переглядів: 808
Визначились найкращі юні плавці(+ФОТО)

14-15 березня відбувся Чемпіонат області з плавання серед ДЮСШ. Більше сотні учнів спортивних шкіл, розділені на дев’ять вікових груп, протягом двох днів змагалися у різноманітних видах програми. 50 м – вільний стиль, 50 м – брас, 50 – батерфляй, 50 м – на спині, 100 м – комплексне плавання, 200 м – вільний стиль, а також багатоборство: 50 м в/с + 100 м к/п + 200 м в/с – такою була програма для учасників 2003-2005 років народження.

Плавці 1997-2002 років народження змагались у таких видах: 100 м в/с, 100 м – брас, 100 м – батерфляй, 100 м – на спині, 200 м – к/п, та багатоборство: 100 м обраний стиль + 200 м к/п + 400 м в/с.

Переможців визначали за сумою очок у цих видах та у багатоборстві.

Отже, переможці та призери змагань у вікових групах такі:

Хлопці, 2002 р.н.

1. Максим Максимович: 100 м в/с 15.73, 200 м к/п - 3.01.47, 400 м в/с - 5.49.35, 94 оч.

2. Роман Чепіль: 100 м брас - 1.38.80, 200 м к/п - 3.13.80, 400 м в/с - 6.34.15, 74 оч.

3. Павло Поврозник:100 м н/с - 1.34.82, 200 м к/п - 3.28.89, 400 м в/с - 7.04.07, 56 оч.

3. Чеслав Ткачук: 100 в/с - 1.23.15, 200 м к/п - 3.45.15, 400 м в/с - 6.35.95, 56 оч.

Хлопці, 2001 р.н.

1. Максим Хом’як: 100 м в/с - 1.07.05, 200 м к/п - 2.48.62, 400 м в/с - 5.24.46, 127 оч.

2. Віталій Савченко: 100 м н/с - 1.19.35, 200 м к/п - 2.48.60, 400 м в/с - 5.21.67, 122 оч.

3. Олесь Джигринюк: 100 м в/с - 1.09.31, 200 м к/п - 2.54.79, 400 м в/с - 5.33.03, 144 оч.

Хлопці, 1997-98 р.н.

1. Назар Таньовський: 100 м н/с - 1.00.03, 200 м к/п - 2.16.47, 400 м в/с - 4.22, 276 оч.

2. Володимир Бубенко: 100 м батерфляй - 59.41, 200 м к/п - 2.24.57, 400 м в/с - 4.35.16, 232 оч.

3. Олег Грабець: 100 м в/с - 57.48, 200 м к/п - 2.26.10, 400 м в/с - 4.47.72, 206 оч.

Хлопці, 1999 р.н.

1. Ігор Драган: 100 м брас - 1.11.25, 200 м к/п - 2.28.10, 400 м в/с - 4.52.83, 205 оч.

2. Дмитро Курдибаха: 100 м в/с - 1.00.55, 200 м к/п - 2.35.92, 400 м в/с - 4.52.53, 177 оч.

3. Володимир Василишин: 100 м в/с - 1.01.59, 200 м к/п - 2.35.90, 400 м в/с - 5.08.96, 163 оч.

Хлопці, 2000 р.н.

1. Валерій Чуловський: 200 м к/п - 2.36.21, 400 м в/с - 5.09.77, 171 оч.

2. Вадим Малашевський: 200 м к/п - 2.34.05, 400 м в/с - 5.08.59, 165 оч.

3. Влад Миколишин: 100 м батерфляй - 1.09.97, 200 м к/п - 2.40.67, 400 м в/с - 5.15.90, 146 оч.

Дівчата, 1997-98 р.н.

1. Анастасія Семків: 100 м в/с - 1.01.35, 200 м к/п - 2.40.96, 400 м в/с - 5.33.07, 196 оч.

2. Оля Ершова: 100 м н/с - 1.13.23, 200 м к/п - 3.11.90, 400 м в/с - 5.59.64, 143 оч.

3. Олена Шульгай: 100 м в/с - 1.12.09, 200 м к/п - 3.11.45, 400 м в/с - 5.41.30, 133 оч.

Дівчата, 1999 р.н.

1. Юлія Погурська: 100 м н/с - 1.08.07, 200 м к/п - 2.33.51, 400 м в/с - 4.43.03, 253 оч.

2. Вікторія Баран: 100 м брас - 1.17.81, 200 м к/п - 2.38.77, 400 м в/с - 5.15.91, 212 оч.

Дівчата, 2000 р.н.

1. Рената Дзігасова: 100 м н/с - 1.13.90, 200 м к/п - 2.50.18, 400 в/с - 5.19.03, 178 оч.

1. Аліна Дзюбановська: 100 м в/с - 1.07.34, 200 к/п - 2.48.46, 400 м в/с - 5.18.90, 178 оч.

2. Дана Данилюк: 100 м брас - 1.25.53, 200 к/п - 2.51.73, 400 м в/с - 5.42.85, 158 оч.

Дівчата, 2001 р.н.

1. Анастасія Рейко: 100 м брас - 1.21.85, 200 м к/п - 2.44.79, 400 м в/с - 5.27.67, 183 оч.

2. Інна Заскоцька: 100 м н/с - 1.18.51, 200 м к/п - 2.57.10, 400 м в/с - 5.49.74, 143 оч.

3. Віка Твердовська: 100 м брас - 1.29.72, 200 м к/п - 3.05.73, 400 м в/с - 6.25.33, 122 оч.

Дівчата, 2002 р.н.

1. Катя Лазарук: 100 м н/с - 1.24.87, 200 м к/п - 3.21.90, 400 м в/с - 6.40.84, 98 оч.

2. Жанна Тизунь: 100 м в/с - 1.36.81, 200 м к/п - 3.48.30

джерело: oblsport.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: