Про нас
увійти

Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту в Тернополі визнано кращою подією 2011 року

категорія: Водні види | дата: 26 12 2011 | переглядів: 984
Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту в Тернополі визнано кращою подією 2011 року

Міський голова Тернополя Сергій Надал отримав лист від Президента Національної федерація водно-моторного спорту України Віктора Шемчука.

У ньому сказано, що за висновками комісіонерів Міжнародного водно-моторного союзу (UIM) та фахівців Національної федерації водно-моторного спорту України, представників міжнародних та національних засобів масової інформації, спортсменів, учасників змагань та вболівальників, Чемпіонат Європи, що проходив у Тернополі (26-28 серпня) визнано кращим спортивним заходом з водно-моторного спорту 2011 року.

У своєму листі Віктор Шемчук висловлює вдячність очільнику Тернополя за організацію та проведення на найвищому рівні чемпіонату Європи на Тернопільському ставі.

- Маю надію, що працюючи пліч-о-пліч із Вами, вашими підлеглими та колегами, ми виборемо право від Міжнародного водно-моторного союзу (UIM) і поновимо традицію проведення на Тернопільському ставі змагань Світової першості із перегонів на воді, - зазначає Віктор Шемчук.

Нагадаємо, що у 1987 році на Тернопільському ставі проходив Чемпіонат світу з водно-моторного спорту. У 2011 році Міжнародною федерацією водно-моторного спорту сертифікавоно на 5 років трасу на Тернопільському ставі.

Джерело: Тернопільська міська рада

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook