Успіхи тернопільських плавців на змаганнях у Дніпропетровську

категорія: Водні види | дата: 16 12 2013

26 команд із різних областей України взяли участь у чемпіонаті України з плавання серед юнаків, який відбувся у Дніпропетровську, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Три бронзових медалі виборов на цих змаганнях представник Тернопільської ДЮСШ №2 Назар Таньовський (тренер Віталій Волинець). Спортсмен здобув третє місце серед чоловіків на дистанціях 50 м, 200 м на спині та 100 м вільним стилем, а на дистанції 400 м вільним стилем Назар став дванадцятим. Серед жінок Аліна Дзюбановська (тренер Марина Дзюбановська) на дистанції 100 м батерфляєм посіла 6 місце, а на 200 м — сьоме, а  Анастасія Рейко (тренер Віталій Волинець) була восьмою у комплексному плаванні на дистанції 400 м.

Цими ж днями у Дніпропетровську проходив і чемпіонат України з плавання серед юніорів. Щодо результатів виступів юних тернопільських плавців, які представляють Тернопільську ДЮСШ №2, то на дистанції 50 метрів на спині Павло Дзюбановський (тренер Марина Дзюбановська) посів 4 місце, а Назар Таньовський був дванадцятим. Також Павло показав десятий результат на дистанції 50 метрів батерфляєм, а Назар став восьмим на дистанції 200 метрів на спині і дев’ятим на дистанції 100 метрів на спині.

Серед жінок Юлія Погурська у комплексному плаванні була шостою на дистанції 200 метрів, сьомою — на дистанції 400 метрів (тренери Віталій Волинець, Мирон Ференц та Олена Босюк), Олександра Степанюк посіла 10 місце на дистанції 50 м брасом (тренери Мирон Ференц, Віктор Турчин та Віталій Волинець).