Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські плавці стали кращими на домашньому чемпіонаті

категорія: Водні види | дата: 12 12 2013 | переглядів: 1083
Тернопільські плавці стали кращими на домашньому чемпіонаті

Близько 250 спортсменів з різних куточків України взяли участь у відкритому чемпіонаті Тернополя та Тернопільської області з плавання з нагоди святкування Дня Збройних сил України, що проходив 6-7 грудня у басейні комплексної Дитячо-юнацької спортивної школи № 2, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Організаторами змагань виступили управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації, управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту міської ради, Тернопільська КДЮСШ № 2 та військовий комісаріат Тернопільської області.

Тернопільщину на чемпіонаті представляли дві команди КДЮСШ № 2. Помірятися силами з нашими плавцями прибули спортсмени з Рівного, Луцька, Ковеля, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці та Одеси. Учасники виступали у двох вікових групах: старшій — 1997/99 років народження, та молодшій — 2000 року народження і молодші.

В перший день змагання пройшли у таких видах програми: 50 м вільний стиль, брас, батерфляй, плавання на спині, 200 м — вільний стиль та брас, 100 м — комплексне плавання. На другий день програма була така: 100 м — вільний стиль, брас, батерфляй, плавання на спині та 400 м — вільний стиль.

Після завершення спортивних баталій переможці та призери змагань отримали грамоти, медалі, а також призи від спонсорів. Щодо виступу тернопільських плавців, то вони посіли більшість призових місць. Успішними виступами відзначились також спортсмени з Рівного, Хмельницького, Івано-Франківська, Вінниці, Одеси. Визначили також плавців з абсолютно кращим результатом серед хлопців та дівчат. Це вихованці Тернопільської КДЮСШ № 2 Володимир Бубенко та Анастасія Семків. Їм вручили кубки військового комісара Тернопільської області. Нагородження провели начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Тернопільської міської ради Андрій Рибак, виконувач обов’язків Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський та полковник у відставці, ліквідатор Чорнобиля Сергій Ващук.

Організатори висловили подяку спонсорам змагань, якими виступили ТОВ "Джерман-Авто", ТОВ "ТерКо Авто Центр" (генеральний директор — Ярослав Колодій) та етномагазин "Коза-Дереза" (директор — Вікторія Колодій).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: