Про нас
увійти

У Тернополі відбувся всеукраїнський семінар суддів з веслування на байдарках і каное

категорія: Водні види | дата: 28 10 2013
У Тернополі відбувся всеукраїнський семінар суддів з веслування на байдарках і каное

З 25 до 27 жовтня в Тернополі, у конференц-залі готелю "Галичина", проводився всеукраїнський семінар колегії суддів Федерації каное України, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасників зібрання привітав заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Володимир Гикавий. У своєму виступі Володимир Панасович дав оцінку стану розвитку фізичної культури і спорту в області, розповів про кроки обласної державної адміністрації щодо програми реконструкції веслувального каналу і будівництва у місті Тернополі центру водних видів спорту та бази Олімпійської підготовки збірної команди України з веслування на байдарках і каное в селі Касперівці Заліщицького району.

Під час семінару відбулась звітно-виборна конференція, під час якої обрали на новий термін голову колегії суддів федерації каное України. Ним став наш земляк, суддя Національної категорії Богдан Балабан.

Учасники семінару обговорили проект нової редакції правил змагань з веслування на байдарках і каное, визначили суддівські бригади для проведення офіційних змагань України у 2014 році, намітили низку заходів щодо покращення якості проведення всеукраїнських змагань та дали рекомендації обласним федераціям з питань роботи  колегій суддів, які обслуговують змагання місцевого рівня.

Президент федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк вручив учасникам семінару пам’ятні медалі на честь 60-річчя розвитку веслування на байдарках і каное в області.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook