У Тернополі відбулася всеукраїнська регата з веслування на байдарках і каное

категорія: Водні види | дата: 07 10 2013

На веслувальному каналі в Тернополі завершилась Всеукраїнська регата з веслування на байдарках і каное "Золота осінь Тернопілля", присвячена 60-річчю веслувального спорту в нашій області, яку організували Федерація каное України, управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, обласне відділення НОК України та Федерація каное Тернопільщини.

Веслувальники десяти команд з Луцька, Дубно, Рівного, Львова, Добротвора, Волочиська, Хмельницького та господарі — тернополяни — виборювали командну та особисту першість в одиночних човнах на дистанціях 200, 500, 2000, 3000 та 5000 метрів.

Тренери мали змогу перевірити спортивну майстерність юних веслувальників у вікових групах, які в наступному році будуть офіційно змагатися в категорії юнаки та підлітки.

За результатами змагань, перемога у командному заліку дісталася  вихованцям Тернопільської ДЮСШ "Буревісник", на другому місці — веслувальники ДЮСШ "Олімп" з Луцька, треті — вихованці Львівської ДЮСШ-3.

Найбільший внесок до скарбнички очок нашої команди внесла Ірина Шеліхевич, яка виборола золото в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів та срібло на 2000 метрів в заїздах серед дівчаток-підлітків (2000/01 роки народження).

Ще два срібла у Валентини Клапчук, яка виступала на 500-метровій та трикілометровій дистанціях у заїздах серед дівчат (1998/99 років народження). Підготувала призерок тренер Валентина Кудрявцева.

Тернопільські юнаки виявилися більш гостинними і нагород не здобули, а найкращий результат у каноїста у Максима Барни, який фінішував четвертим на 200-метровій та шостим на трикілометровій дистанціях серед підлітків.

Федерація каное України встановила спеціальний кубок найкращому спортсмену регати «Золота осінь Тернопільщини». За рішенням організаторів змагань, такий високий титул виборов вихованець Рівненської ДЮСШ ФСТ "Україна" Олександр Яцюк. Спортсмен вже перемагав на чемпіонаті України, а в на наших змаганнях показав найкращі результати на 500-метровій та п’ятикілометровій дистанціях серед юнаків (1998/99 роки народження).

Під час урочистого закриття змагань начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Ігор Підгайний та президент федерації каное Тернопільщини Віктор Кузяк подякували спортсменам та тренерам за їхні спортивні досягнення та нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками не лише переможців та призерів змагань, а й учасників "квіткової церемонії".