Шість медалей навеслували тернополяни у Львові

категорія: Водні види | дата: 19 09 2013

На озері Наварія, що поблизу Львова, пройшли змагання за кубок федерації каное України, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Федерацію каное Тернопільщини на цій регаті представляла команда вихованців обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ "Буревісник", які здобули  чотири золоті, одну срібну та одну бронзову нагороди.

Змагання проводилися у одномісних човнах на дистанціях 1000 та 200 метрів у двох вікових групах – серед дорослих спортсменів та юніорів (1996/97 років народження).

Отже, Олег Тарновський здобув дві золоті нагороди у каное-одиночці на дистанціях 1000 та 200 метрів серед  чоловіків. Андрій Монастирський переміг у байдарці-одиночці на 1000 метрів та посів п’яту сходинку на дистанції 200 метрів у заїздах серед чоловіків. Тетяна Єднак на байдарці-одиночці здобула золото на 1000-метровій дистанції та бронзу на 200-метрівці у заїздах серед юніорок. Дмитро Шушуєв фінішував другим у байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів серед юніорів.

У командному заліку тернополяни на третьому місці. А перемога дісталася господарям — Львівській федерації каное. На другій сходинці п'єдесталу пошани — одесити.