Веслувальник Сергій Тарновський привіз три "золота" з "Олімпійських надій"
![Веслувальник Сергій Тарновський привіз три](http://sports.te.ua/upload/news/33c147c93685821944b7cf7f7bf15c935236af658cbb1.jpg)
Три золоті нагороди здобув Сергій Тарновський у каное-одиночці на міжнародній регаті "Олімпійські надії", що відбулася у місті Рачіца поблизу Праги, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Такі змагання міжнародна федерація каное щорічно проводить в Чехії на початку вересня. Цьогоріч на регату зібрались юнаки та дівчата 1996/98 років народження з 22 країн, які представили усі п’ять континентів світу.
Україна ніколи раніше не брала участі у цій відомій регаті, і лише в цьому році, завдячуючи підтримці федерації каное Тернопільщини, до Праги поїхав лише один спортсмен — вихованець обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ "Буревісник" Сергій Тарновський.
Дебют веслувальника виявився більш, ніж вдалим. На дистанціях 1000, 500 та 200 метрів Сергієві не було рівних в заїздах на каное-одиночці.