Тернопільські спортсмени зайняли шосте місце

категорія: Водні види | дата: 03 08 2011

У місті Дніпропетровську відбулася фінальна частина чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Тернопільщину представляли вихованці ДЮСШ “Буревісник”, які посіли шосте загальнокомандне місце серед 57 спортивних дитячо-юнацьких шкіл України.

В особистому заліку І місце здобули Гикава Анастасія та Єднак Тетяна у байдарці-двійці на дистанціях 1000 та 500 метрів. Золото здобули також склад комбінованої естафети 3 х 200 метрів: Сергій Кіндзерський (байдарка), Ельнур Ахадов (каное) та Тетяна Єднак (байдарка). Тетяна Єднак також здобула бронзову нагороду у байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів.

Екіпаж каное-двійки у складі Ельнура Ахадова, Павла Сарабуна здобули срібло на дистанції 1000 метрів та бронзу на дистанції 500 метрів, а Ельнур Ахадов завоював бронзу ще й в каное-одиночці на дистанції 1000 метрів. Готували спортсменів тренери-викладачі ДЮСШ “Буревісник” Ладика Ігор Степанович, Кудрявцева Валентина Григорівна та Горунович Петро Андрійович.

Джерело: Тернопільська ОДА