Два "золота", "срібло" і "бронза" — здобутки тернополян на чемпіонаті України з веслування

категорія: Водні види | дата: 02 09 2013
Два

Дві золотих та срібну нагороди здобув Олег Тарновський у каное-одиночці на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання, участь у яких взяли понад триста веслувальників з 22 областей України, тривали з 27 до 30 серпня в Полтаві. Олегові Тарновському не було рівних на дистанціях 1000 та 500 метрів, і лише на 5000-метровій дистанції спортсмен поступився Володимиру Троцюку з Ковеля. Таким чином його внесок до медальної скарбнички  веслувальної збірної Тернопілля — два "золота" і "срібло".

А бронзову медаль для нашої команди здобула Тетяна Єднак у байдарці-одиночці на дистанції 1000 метрів. Тетяна фінішувала ще двічі четвертою на дистанціях 500 та 5000 метрів. Такий результат є дуже вдалим для веслувальниці, адже це її перший старт у категорії дорослих спортсменів. Тетяна Єднак є вихованкою ДЮСШ "Буревісник" та обласної школи вищої спортивної майстерності.

Згідно регламенту змагань, на Чемпіонаті командні екіпажі формуються лише з представників команд областей. Відтак байдарка-четвірка у складі тернополян Андрія Монастирського, Сергія Кіндзерського, Івана Чорнія та Юрія Редькви фінішувала шостою на дистанції 1000 метрів та сьомою на 500 метрів. Також Андрій Монастирський та Сергій Кіндзерський у байдарці-двійці двічі займали п’яту сходинку на дистанціях 1000 та 500 метрів.

У загальнокомандному заліку Чемпіонату України тернополяни посіли 12 місце. Готували спортсменів до змагань тренери Микола Павлов, Ігор Ладика  та Віталій Куземко.