Збірна Тернопільщини з веслування вирушає до Полтави
![Збірна Тернопільщини з веслування вирушає до Полтави](http://sports.te.ua/upload/news/8d9a562bc13bcb860cab5963d67f2d0e521c3bd18eb81.jpg)
З 27 до 30 серпня в Полтаві відбуватиметься командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.
Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації до складу збірної області включило вихованців обласної школи вищої спортивної майстерності. Зокрема, байдарочники Андрій Монастирський, Іван Чорній, Сергій Кіндзерський та Юрій Редьква сформували екіпаж байдарки-четвірки і змагатимуться на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів.
Тетяна Єднак та Анастасія Гикава виступатимуть у байдарках-одиночках, а Олег Тарновський складатиме іспити у каное-одиночці, на дистанціях 200 м, 500 м, 1000 м та 5000 м.