Про нас
увійти

На Тернопільському ставі змагаються аквабайки та моторні човни (ФОТО,ВІДЕО)

категорія: Водні види | дата: 25 08 2013
На Тернопільському ставі змагаються аквабайки та моторні човни (ФОТО,ВІДЕО)

Вчора, 24 серпня, у Тернополі урочисто відкрили Фестиваль з водно-моторних видів спорту.

Цього року змагання не мають такого масштабу, як у попередні роки. Проводять Відкритий чемпіонат України з аквабайку та чемпіонат Євразії з водно-моторного спорту. Географія учасників складає лише кілька країн. Минулого року, скажімо, до Тернополя приїздили навіть з Африки, а цього року змагаються човни та гідроцикли з України, Росії та країн Прибалтики.

Серед моторних човнів на чемпіонаті у Тернополі представлені лише два класи: S-550 та RN-2000. У першому заявлено п'ять спортсменів, у другому — шість. Набагато більше учасників відгукнулося на участь у чемпіонаті з аквабайку. Тут змагалися чоловіки, жінки та діти.

На одному із гідроциклів по ставу "розсікав" і міський голова Тернополя Сергій Надал. Разом із професійними спортсменами він взяв участь у одній із гонок і навіть виграв її. Щоправда, професіонали не надто намагалися перемогти мера, щоб потішити тернопільську публіку.

Сьогодні, 25 серпня, відбудеться другий день Фестивалю водно-моторних видів спорту. Нагородження та закриття змагань — о 19.00. Протягом дня відбуватимуться гонки.

Фото з першого дня змагань можна переглянути у нашій ФОТОГАЛЕРЕЇ.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook