Про нас
увійти

50 волонтерів візьмуть участь у Фестивалі водно-моторного спорту в Тернополі

категорія: Водні види | дата: 19 08 2013
50 волонтерів візьмуть участь у Фестивалі водно-моторного спорту в Тернополі

Уже другий рік поспіль волонтери допомагатимуть у проведенні змагань з водно-моторного спорту на плесі Тернопільського ставу.

Координують роботу з волонтерами — Тернопільська міська рада та громадська організація "Файне місто". У 2012 році 74 кандидати виявили бажання стати волонтерами, з яких було відібрано 59 добровольців.

У 2013 році свої анкети подали 180 кандидатів. Конкурсна комісія протягом 17-18 серпня в сесійній залі міської ради провела першу співбесіду з кандидатами та відібрала 25 волонтерів. Ще 25 відберуть після співбесід, що триватимуть протягом тижня. Особливістю цьогорічного відбору є те, що багато кандидатів вже мають досвід волонтерської роботи на минулому чемпіонаті з водно-моторного спорту, під час благодійних акцій зі збору коштів, туристичних виставок, спортивних змаганнях та музичних фестивалів.

Протягом 3-х днів волонтери пройдуть тренінги з комунікації, командної та волонтерської роботи. Під час змагань волонтери будуть об’єднані в наступні групи:

Робота в прес-центрі;

Інформаційні намети;

Групи оперативного реагування в технічній зоні та на острові "Чайка";

Волонтери, які допомагатимуть спортсменам транспортувати човни;

Волонтери, які надаватимуть усну консультацію та роздаватимуть інформаційні матеріали на усій території змагань;

Фотографи.

Групи формувались на основі досвіду роботи з волонтерами на минулорічних змаганнях та побажань Федерації водно-моторного спорту України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook