Веслувальник Сергій Тарновський здобув дві золоті медалі чемпіонату України

категорія: Водні види | дата: 05 08 2013

У Дніпропетровську відбувся фінал чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, який зібрав понад 300 найкращих юних веслувальників країни.

Нагадуємо, що передували цим стартам зональні змагання у Львові "Стрімкі човни", чемпіони та призери яких здобули право виступити у фіналі.

Вихованець Тернопільської ДЮСШ "Буревісник" та школи вищої спортивної майстерності Сергій Тарновський у каное-одиночці завоював дві золоті нагороди — на дистанціях 1000 та 500 метрів — серед юнаків 1997/98 років народження.

Екіпаж каное-двійки Юрій Маринович та Остап Сатурський мають шостий результат на дистанції 1000 метрів серед підлітків 1999/00 року народження. Валентина Клапчук, Альберт Товмасян та Остап Сатурський перемогли в малому фіналі комбінованої естафети 3х200 метрів, і в остаточному підсумку зайняли десяту позицію, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.