Тернопільського спортсмена нагородив Микола Азаров

категорія: Водні види | дата: 10 07 2013

Прем’єр-міністр Микола Азаров привітав збірну України з перемогою на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді.

Українська збірна виборола 13 медалей: 5 золотих, 5 срібних та 3 бронзових, зайнявши у загальнокомандному заліку 3 місце у змаганнях серед юніорів та 4 серед молоді до 23 років. Чемпіонат проходив з 27 по 30 червня у польському місті Познань.

За високі здобутки на Чемпіонаті Європи та вагомий внесок у розвиток українського спорту Микола Азаров вручив урядові нагороди спортсменам: Павлу Алтухову, Юрію Вандюку, Людмилі Лузан, Андрію Рибачку, Олександру Сівкову, тернополянину Олегу Тарновському, Едуарду Шеметилу, Дмитру Янчуку, а також тренерам: Олександру Мостовенку та Олексію Мотову.

Микола Азаров пообіцяв разом з Міністром молоді та спорту забезпечувати належні умови для розвитку спорту в Україні та зокрема підготовки до наступної олімпіади, — інформує Урядовий Портал.