Тернопільські веслувальники повернулися зі "Стрімких човнів" з медалями

категорія: Водні види | дата: 09 07 2013
Тернопільські веслувальники повернулися зі

У Львові відбулись всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное "Стрімкі човни" Західної зони, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Участь у них взяли 230 спортсменів із Луцька, Ковеля, Новодністровська, Івано-Франківська, Бурштина, Хмельницького, Волочиська, Тернополя, Шацька, Рівного, Дубно, Березного та Львова. Тернопільщину на цій регаті представляли 13 вихованців ДЮСШ "Буревісник". Змагання проводились серед юнаків 1997/98 років народження та підлітків 1999/00 років народження. А їхні переможці та призери здобули право брати участь у фіналі чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, який відбудеться у Дніпропетровську з 29 липня по 1 серпня.

Щодо виступів наших спортсменів, то Сергій Тарновський переміг у каное-одиночці на дистанціях 500 та 1000 метрів в заїздах юнаків.

Валентина Клапчук здобула на цих змаганнях комплект нагород. У байдарці-одиночці вона перемогла на дистанції 500 метрів, бронза їй дісталася на дистанції 1000 метрів, а срібло вона здобула у комбінованій естафетній гонці 3 х 200 метрів, де до нагород долучилися байдарочник Альберт Товмасян та каноїст Остап Сатурський.

Ще одна "бронза" дісталася екіпажу каное-двійки у складі Юрія Мариновича та Остапа Сатурського на дистанції 1000 метрів в заїздах серед підлітків.

У загальнокомандному заліку команда ДЮСШ "Буревісник" посіла шосте місце.

Переможців та призерів змагань готували тренери Валентина Кудрявцева, Ігор Ладика та Петро Горунович.

Змагання обслуговувала суддівська колегія на чолі з суддею національної категорії Богданом Балабаном (м. Тернопіль).