Міліціонери занурилися у басейн

категорія: Водні види | дата: 04 10 2011

В змаганнях узяли участь 37 учасників із 10 збірних команд . Усі показували високий спортивний клас, радуючи майстерністю.

У командному заліку не було рівних представникам Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ. Їм і дісталася "золото". На другу сходинку спортивного п’єдесталу піднялися УБОЗівці, а третє місце виборола команда УДАІ.
В особистому заліку на дистанції 50 метрів вільним стилем перемогу здобув Олександр Волинець з міськвідділу внутрішніх справ. Другим фінішував Сергій Вівсяник з УБОЗу, бронзова нагорода – в Сергія Моргуна з Борщева. У командній естафеті вільним стилем на дистанції 60-50 метрів першість була за міліціонерами з Тернополя, друге місце дісталося УБОЗу, а третє - команді обланої державтоінспекції.
Офіцерське триборство порадувало уболівальників під час чемпіонату обласної організації ФСТ "Динамо". Але змагання - це азарт і очікувана перемога. Першість в чемпіонаті дісталася об’єднаному колективу УМВС області, а друге та третє місця посіли команди Тернопільського міськвідділу міліції та управління СБУ.
Переможцями особистого заліку у своїх вікових групах стали Віталій Мнюх, Олексій Криворучко та Олександр Волинець - усі з обласного управління внутрішніх справ – та держспецзв’язківець Леонід Антіпов, повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області.