Наші веслувальниці – "золоті"

категорія: Водні види | дата: 22 09 2011
Наші веслувальниці –

З 15 по 18 вересня у м. Дніпропетровську відбулись VI літні юнацькі спортивні ігри України з веслування на байдарках і каное, чисельність учасників яких склала понад 400 веслувальників.

Збірна команда області, яку представляли вихованці Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи “Буревісник” у командному заліку посіла 8 місце з 25 збірних команд України і принесли 196,5 залікових очок до загальнокомандної боротьби спортивних ігор.

В особистому заліку найкраще виступили Тетяна Єднак та Анастасія Гикава, які у байдарці-двійці на дистанції 1000 метрів здобули золоті нагороди.

Тетяна Єднак завоювала ще й срібло у байдарці-одиночці на 500 метровій дистанції.

Дві срібні нагороди завоювали у каное-двійці Ельнур Ахадов та Павло Сарабун на 1000 та 500 метрових дистанціях.

А серед юнаків-байдарочників найкращими були екіпаж байдарки-четвірки, який на кілометровій дистанції фінішував з восьмим результатом.

Готували переможців та призерів тренери-викладачі ДЮСШ “Буревісник” Ігор Ладика та Петро Горунович, повідомляє управління з питань фізичної культури і спорту ТОДА.