Про нас
увійти

Підготовка до Чемпіонату світу: німецьку систему "старт-фініш" готуються встановити на Водній арені "Тернопіль"

категорія: Водні види | дата: 25 07 2021
Підготовка до Чемпіонату світу: німецьку систему "старт-фініш" готуються встановити на Водній арені "Тернопіль"

Вже наступного тижня на Водній арені “Тернопіль” планують роботи по монтажу нового обладнання. Це безпровідна система старт-фініш фірми IMAS. Її встановлять на гребному каналі. Про це розповів перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Дем’янчук, повідомляє ІНТБ.

Сучасна система старту-фінішу – важлива умова для проведення змагань. Тому за тим, як тривають підготовчі роботи, слідкує і головний тренер збірної України з веслування на байдарках та каное, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій Чебан. Він зазначив, що система старт-фініш і система хронометражу – це ключові моменти, без яких неможливо провести Чемпіонат світу серед ветеранів. На це потрібно зараз звернути належну увагу і направити всі сили, щоб їх встановити, протестувати, навчити персонал в Україні, щоб у майбутньому можна було це використовувати самостійно, без залучення міжнародних фахівців.
Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед ветеранів планують провести на веслувальному каналі наприкінці вересня.

Зазначимо, Водна арена Тернопіль – об’єкт Великого будівництва, зводити який почали ще у 2018 році.

Зараз тривають роботи з облаштування другої черги робіт. Тут вже встановили очисні споруди, забезпечили водопостачання об’єкту, вклали дорогу. Окрім того, у підтрибунних приміщеннях буде 14 номерів, де зможуть проживати спортсмени. Ннезабаром планують облаштувати елінги. Передбачені громадські туалети та інші об’єкти інфраструктури.

Загальна вартість будівництва Водної арени – 109 мільйонів гривень. Наразі освоїли понад 51 мільйон. Це кошти державного і місцевого бюджетів. Цього року на зведення другої черги передбачили 26 мільйонів гривень.

Додамо, будівництво обвідного каналу планують вже на наступний рік.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook