Про нас
увійти

Юні плавці Тернопільського "Інваспорту" вдало виступили на спартакіаді "Повір у себе" в місті Кам’янське

категорія: Водні види | дата: 11 06 2021 | переглядів: 764
Юні плавці Тернопільського "Інваспорту" вдало виступили на спартакіаді "Повір у себе" в місті Кам’янське

У місті Кам’янське Дніпропетровської області відбулись фінальні змагання ХХVІІІ Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з плавання серед дітей з інвалідністю, присвяченої 30-й річниці Незалежності України 2006-2007 р.н., 2008-2010 р.н., з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями слуху, порушеннями зору, розумового і фізичного розвитку. Тривали змагання з 2 до 6 червня 2021 року і проводилися окремо серед юнаків та дівчат в двох вікових групах (молодша, старша) та згідно класів ураження, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Юні плавці, представляючи Тернопільську область, Тернопільський центр та ДЮСШІ "Інваспорт", досягнули гарних результатів – йдеться на офіційній сторінці центру у соцмережах.

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату молодшої вікової групи (юнаки) Ціхевич Максим показав такі результати: 50 м в/с клас S–8 - 4 місце; 100 м на спині - ІІІ місце, 50 м на спині - 4 місце (учень ТЗШ №22).

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату старшої вікової групи (юнаки) Плекан Віктор (2007 р.н.) виступив так: 50 м в/с клас S-6 - ІІІ місце, 100 м в/с - ІІІ місце; 50 м на спині - 10 місце (учень ТСШ № 17 імені Володимира ВИХРУЩА з поглибленим вивченням іноземних мов).

Серед учасників з ураженнями опорно-рухового апарату старшої вікової групи (юнаки) Ілля Василюк (2006 р.н.): 50 м в/с клас S-7 - 5 місце; 100 м в/с - 5 місце; 200 м в/с - ІІ місце (учень ТЗШ № 10).

Серед спортсменів з порушеннями слуху молодшої вікової групи (дівчата) Баган Олександра (2010 р.н.): 50 м в/с - 7 місце; 100 м на спині - ІІІ місце; 50 м на спині - 4 місце (учениця ТЗШ № 4).

Серед спортсменів з порушеннями слуху старшої вікової групи (дівчата) Кушнірук Соломія (2006 р.н.) показала такі результати: 50 м брас - І місце, 100 м брас - І місце; 200 м в/с - ІІ місце (учениця Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради).

Серед спортсменів з порушеннями слуху старшої вікової групи (дівчата) Михайлова Аліна (2006 р.н.) виборола такі місці: 50 м брас - ІІІ місце; 100 м на спині - ІІ місце; 50 м на спині - ІІ місце (учениця Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради).

Серед спортсменів з порушеннями слуху старшої вікової групи (юнаки) Личковський Дмитро (2006 р.н.) здобув такі місця: 50 м в/с - ІІ місце; 100 м брас - ІІІ місце; 200 м в/с - ІІ місце (учень Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради).

Серед спортсменів з порушеннями слуху П/К Древа Андрій (2002 р.н.): 50 м в/с - п/к вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту; 50 м батерфляй - п/к вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту; 100 м в/с - п/к (учень Тернопільської спеціальної школи Тернопільської обласної ради).

Юні спортсмени тренуються КДЮСШ № 2 імені Юрія ГОРАЙСЬКОГО під керівництвом тренерів-викладачів вищої категорії Ольги ФЕДЧИШИН та Юлії ПОГУРСЬКОЇ. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин