Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільська "Водна арена" прийняла свої перші змагання з веслування

категорія: Водні види | дата: 29 09 2020 | переглядів: 753
Тернопільська "Водна арена" прийняла свої перші змагання з веслування

Впродовж цих вихідних новозбудованій "Водної арени" тривали змагання з веслування на байдарках і каное на Кубок міського голови Тернополя Сергія Надала, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Учасниками регати стали понад 150 юних веслувальників 2004-2005 та 2006-2007 років народження із тринадцяти міст України.

Як розповів головний суддя турніру Богдан Балабан, випробувати свої сили на новому веслувальному каналі "Водної Арени" приїхали команди, у кожній з яких було по восьмеро спортсменів, зі Львова, Ковеля, Волочиська, Добротвору, Млинова, Березного, Хмельницького, Рівного, Луцька, Івано-Франківська, Дубна, Бережан. Тернопіль на змаганнях представляли вихованці КДЮСШ з водних видів спорту.

Спортсмени виступали у заїздах на байдарках-одиночках та каное-одиночках на дистанціях 200 та 500 метрів

.Як сказав міський голова Тернополя Сергій Надал: "Ми раді, що в Тернополі вдалося збудувати таку "Водну арену", і що сьогодні нарешті відбулися перші змагання. Хочу запевнити усіх спортсменів, організаторів, що ви назавжди будете в історії нашого міста, тому що є першими їх учасниками. Впевнений, що такі змагання стануть щорічними і традиційними, тому з радістю запрошую усіх вас наступного року знову до нас, до нашого файного міста Тернополя, бажаю усім вам нових здобутків і нових перемог".

Щодо результатів тернополян, то вихованка КДЮСШ з водних видів спорту Ірина Марцюк здобула на цій регаті дві золотих медалі. Виступаючи у байдарці-одиночці, спортсменка посіла перші місця на дистанціях двісті та п’ятсот метрів. А її колега по команді Єлизавета Ліщина на двохсотметрівці стала срібною призеркою.

Організаторами Відкритих змагань з веслування на байдарках і кане на кубок міського голови Тернополя виступили управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради (начальник Микола Круть) та Федерація каное Тернопільщини (президент Віктор Кузяк).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook