Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські віндсерфінгісти здобули на вересневих вітрильних регатах п’ять медалей

категорія: Водні види | дата: 20 09 2019 | переглядів: 261
Тернопільські віндсерфінгісти здобули на вересневих вітрильних регатах п’ять медалей

Одразу у двох визначних спортивних подіях всеукраїнського значення взяли участь тернопільські віндсерфінгісти. Це чемпіонат України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми, який проходив на Київському водосховищі у місті Вишгороді, та чемпіонат України серед юнаків, що приймав Чорноморський яхт-клуб у Одесі. Наші спортсмени привезли із цих регат п’ять медалей, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Так, "золотом" відзначився серед дорослих наш олімпієць, студент ТНЕУ Олександр Тугарєв. Виступаючи в класі вітродошок RS:X, наш земляк здобув блискучу абсолютну перемогу, ставши переможцем у десяти перегонах. Таким чином Сашко завчасно забезпечив собі звання чемпіона України і виборов золоту нагороду.

За третє-четверте місце впродовж усієї регати точилась запекла боротьба між представником ТНЕУ Мар’яном Воловцем та його постійним суперником, спортсменом з Дніпра В’ячеславом Менделенком. На минулорічному чемпіонаті тернополянину вдалося перемогти і здобути "бронзу", але цьогоріч спортивна удача виявилась на боці В’ячеслава, відтак Мар’ян став четвертим.

Відразу за ним у турнірній таблиці змагань був Іоан Колодницький (учень ТЗОШ №4), який вперше виступав у цьому класі і показав досить високий рівень підготовки. Шосте місце посів його колега по команді В’ячеслав Ровецький (студент ТДМУ ім. І. Горбачевського).

Разом із тим, команда молодших тернопільських віндсерфінгістів, яка в Одесі виступала у дитячому класі вітродошок "Bic-Techno 293", привезла одразу чотири медалі – дві срібних і дві бронзових. Дуже вдало виступили дівчата Аліна Нижегородова (учениця ТСШ №3) та Єва Авдеєнко-Золота, які, незважаючи на те, що це були їх перші змагання на морі, в умовах високих хвиль та сильного вітру, зуміли скласти гідну конкуренцію більш досвідченій і старшій суперниці з міста Світловодська Анжеліці Гарькавій. В результаті Аліна Нижегородова, успішно пройшовши всі перегони, здобула срібну нагороду, а Єва Авдеєнко-Золота стала бронзовою призеркою.

"Срібло" та "бронзу" вибороли і їхні колеги по команді серед юнаків: Тігран Данієлян (студент економічного коледжу ТНЕУ) посів друге місце, а Іоан Колодницький був третім.

Молодші спортсмени є вихованцями Тернопільської КДЮСШ із водних видів спорту, а старші – представники КУТОР ШВСМ. Тренери Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв (старший).

Додамо, що саме зараз Сашко Тугарєв бере участь у чемпіонаті світу з віндсерфінгу, який проходить в італійському місті Торболє, і є ліцензійним для участі у Олімпіаді-2020 в Японії.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook