Тернополяни показали клас на першості Закарпаття з плавання

категорія: Водні види | дата: 17 05 2019

Дев'ять спортсменів тернопільського центру "Інваспорт" взяли участь у відкритому чемпіонаті Закарпаття з плавання серед спортсменів з інвалідністю, повідомляє 20 хвилин.

Змагання відбулися 12 та 13 травня в басейні СК "Зінедін" в Ужгороді.

Серед спортсменів з порушенням слуху (жінки) дві золоті нагороди здобула Віталія Мороз. Соломія Кушнірук у цій категорії здобула золоту та бронзову медаль.

Андрій Древа виборов перше та друге місце серед спортсменів з порушенням слуху (чоловіки). Дмитро Личковський фінішував п'ятим та сьомим, а Богдан Курніцький – сьомим та дев'ятим.

Двічі чемпіоном першості став кандидат у майстри спорту Богдан Котляр. Він виграв запливи на дистанціях 50 та 200 м вільним стилем.

Золота та срібна нагороди у активі Сергія Ткачука. Четверте та п'яте місце посів Віктор Плекан, а Ілля Василюк став сьомим.

Спортсмени тренуються у тернопільській КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського під керівництвом тренера Ольги Федчишин.