Тернопільські плавці здобули нагороди у фіналі спартакіади "Повір у себе"

категорія: Водні види | дата: 20 04 2019

Три нагороди за підсумками фінальних змагань ХХVІ Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з плавання серед дітей з інвалідністю здобули представники тернопільського центру "Інваспорт", повідомляє 20 хвилин.

Змагання відбулися з 10 до 13 квітня у Кам'янському, а участ ьу них взяли 180 плавців з усіх регіонів України.

Як повідомили у "Інваспорті", змагання проводилися окремо серед юнаків та дівчат в двох вікових групах та згідно класів.

Тернополянин Ілля Василюк виборов третє місце на дистанції 50 м вільним стилем, став четвертим у запливі на спині, а також посів четверте місце на стометрівці вільним стилем.

Віктор Плекан став срібним призером спартакіади у стометрівці на спині та бронзовим – на вдвічі коротшій дистанції. Також він посів четверте місце на дистанції 50 м вільним стилем.

Додамою, що тернопільських плавців до змагань готувала тренер Ольга Федчишин.