Переможцями чемпіонату світу з водно-моторного спорту у Тернополі стали поляк, італієць та болгарин

категорія: Водні види | дата: 27 08 2018

Змагання першого етапу чемпіонату світу з водно-моторного спорту завершилися 26 серпня на тернопільському ставі, повідомдяє 20 хвилин.

Нагадаємо, що спортсмени з 14-ти країн змагалися у трьох класах човнів F-125, F-250 та F-500.

Переможцем у класі F-125 за підсумками трьої заїздів став польський гонщик Себастіан Кечинські. Першість у класі F-250 здобув італієць Клаудіо Фанзіні. А чемпіоном у найпотужнішому класі човнів F-500 став болгарський спортсмен Мілен Маринов.

Додамо, що єдиний представник України у класі F-250 дніпрянин Дмитро Герасименко посів шосте місце.