Тетяна Єднак стала віце-чемпіонкою України

категорія: Водні види | дата: 21 07 2018

У місті Дніпро завершився особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Виступаючи в байдарці-одиночці, тернополянка, представниця обласної ШВСМ Тетяна Єднак на дистанції 500 метрів здобула срібну нагороду, лише 1 секунду поступившись досвідченій суперниці Марії Повх. Так, результат Марії становив 1.55, а нашої землячки – 1.56. А на дистанції 200 метрів Тетяну від бронзової нагороди відділили лише соті долі секунди, які були визначені тільки завдяки фотофінішу. Відтак, Тетяна посіла четверте місце. Додамо, що 23 липня Тетяна Єднак відбуває до Болгарії, де в місті Пловдиві проходитиме чемпіонат світу з веслування серед молоді до 23 років.

Варто згадати також, що на змаганнях у Дніпрі ще один представник веслувального спорту Тернопілля Владислав Юзюк в байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів показав 11 результат. Ці змагання стали для спортсмена етапом підготовки до участі в європейській першості серед ветеранів.