Тернополяни навеслували медалі міжнародної регати

категорія: Водні види | дата: 04 10 2012

Міжнародний статус цьогорічної традиційної регати з веслування на байдарках і каное, яка вже в одинадцяте проводилася на львівському озері "Наварія", підтримали атлети з німецького Лейпцига. Натомість вітчизняних команд не бракувало: аж шістнадцять, які привезли понад дві сотні атлетів чотирьох вікових груп.

Тим приємнішим є успіх вихованців Тернопільської ДЮСШ "Буревісник". У командному заліку наші земляки вибороли друге місце, поступившись лише веслярам із Миколаївського училища олімпійського резерву. Третіми ж фінішували господарі з Львівської СДЮШОР "Веслярик".

Командне досягнення неможливе без індивідуальних. У змаганнях дорослих студент Тернопільського національного економічного університету Олег Тарновський переміг у каное-одиночці на 1000 метрів і був другим у спринті на 200 метрів. Його ж молодшому брату Сергієві, учневі Технічного ліцею, на обох цих дистанціях не було рівних. А в суперечці юніорів теж у каное-одиночці учень Тернопільської ЗОШ №2 Павло Сарабун фінішував другим на 1000 метрів.

Реноме ж байдарочників у першу чергу підтримала ще одна учениця ЗОШ №2 Тетяна Єднак. Виграла дві згадані дистанції в перегонах юніорок. На довшому з цих відрізків відзначилася також учениця Тернопільської ЗОШ №3 Анастасія Гикава, яка дісталася до фінішу відразу після переможниці.

Джерело: Вільне життя