Про нас
увійти

У Тернополі все таки відкриють школу з водно-моторного спорту

категорія: Водні види | дата: 12 09 2012 | переглядів: 872
У Тернополі все таки відкриють школу з водно-моторного спорту

Під час закриття у Тернополі Чемпіонату світу з водно-моторного спорту, коли щасливі переможці поливали один одного шампанським, голова Національної федерації водно-моторного спорту Віктор Шемчук сказав, що дарує Тернопільській федерації водно-моторного спорту, човен класу JT-250.

Ця звістка втішила голову Тернопільської федерації Костянтина Маціпуру, адже в нашому місті мріють про школу з водно-моторного спорту.

- Тепер активісти Тернопільської федерації водно-моторного спорту зможуть розвивати ідею школи у нашому місті. Оскільки національна федерація дарує нам човен, то ми активно шукатимемо спонсорів, котрі готові були б нам допомогти розвивати школу, – розповідає Костянтин Маціпура.

Про те, яка доля подарованого човна зараз, та спортивні плани на Тернопіль, голова Національної федерації водно-моторного спорту Віктор Шемчук ексклюзивно розповів "Погляду".

-       Човен JT250 від "Українського духу" для Тернополя зараз знаходиться у Черкасах. Там його повним ходом готують для експлуатації. Далі, туди ж, не раніше 18 вересня, ми відправимо голову Тернопільської федерації водно-моторного спорту, Костянтина Маціпуру. Він прийме човен та привезе у Тернопіль.

Щоправда, Віктор Шемчук каже, що до того часу бажано, аби тернополяни уже мали місце для його зберігання та належні умови для проведення тренувань. Також мають бути діти, що бажають займатися перегонами і бодай один компетентний тренер.

-       Зараз ми якраз займаємося пошуком таких тренерів, – продовжує Віктор Шемчук. – Можливо, що на перших порах приїде спортсмен Андрій Лисенко із Черкас і проведе майстер-клас разом із донькою Настею. Хоча, не виключено, що доцільніше буде прийняти рішення, аби кількох тернопільських дітей, із числа бажаючих, відправити до Черкас на кількаденний інтенсивний курс навчання.

Також Президент Української федерації наголошує, що тернополяни зобов’язані перейняти досвід організації тренувального процесу. Адже для дитячого спорту головне – безпека. Далі – справа за місцевими спортивними функціонерами.

-       Паралельно ми шукаємо бажаючих створити місцевий спортклуб для власників спортивної техніки і тих, хто бажає її придбати та приймати участь в перегонах, – ділиться Віктор Шемчук. – Зацікавленість міського голови Сергія Надала, який у приватній розмові висловив бажання самому брати участь у перегонах на човні класу Т550, дає шанс вважати, що це реально. Так що, працюємо…

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook