Тетяна Єднак – срібна та двічі бронзова призерка особистого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное

категорія: Водні види | дата: 15 07 2017

На особистому чемпіонаті України, що завершився в місті Дніпро, вихованка КУТОР ОШВСМ та ДЮСШ з водних видів спорту Тетяна Єднак здобула три нагороди, а саме одну срібну та дві бронзові медалі, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У байдарці-одиночці Тетяна фінішувала третьою на дистанціях 1000 та 500 метрів, а у складі екіпажу байдарки-четвірки разом з киянкою Наталією Докієнко та спортсменками з Миколаєва Людмилою Кукліновською та Юлією Колесник виборола срібну нагороду. Додамо, що зараз Тетяна перебуває у Полтаві, де у складі збірної команди України готується до чемпіонату світу серед молоді до 23 років, який з 27 до 30 липня відбуватиметься у місті Пітешті (Румунія).