Про нас
увійти

Тернопіль в очікуванні фестивалю водно-моторних видів спорту

категорія: Водні види | дата: 23 08 2012 | переглядів: 1686
Тернопіль в очікуванні фестивалю водно-моторних видів спорту

До чемпіонату світу з водно-моторних видів спорту, що проходитиме у Тернополі 24-26 серпня, оновили Набережну. Останній раз Тернопільську набережну робили у 70-х роках.

— Загалом згідно проектно-кошторисної документації на ремонт повністю всієї Набережної потрібно 15 мільйонів гривень. Наразі зробили лише другу чергу — на роботи витратили 5 мільйонів 900 тисяч гривень. На жаль, жодної копійки з Держбюджету на ці цілі перераховано не було. Хоча проведення змагань такого рівня — це не лише імідж нашого міста, а й престиж держави, — зазначив Сергій Надал. — Цього року Набережна буде більш відкрита для тернополян та гостей міста — по ній можна буде ходити і спостерігати за змаганнями зблизька. Для вболівальників Федерація водно-моторних видів спорту підготувала велику кількість флаєрів та карти — з інформацією про учасників.

—У цьогорічному чемпіонаті світу візьмуть участь 64 човни з 13 країн світу трьох континентів: Європи, Азії та Африки. Крім того, уже є 25 заявок на участь у змаганнях з аквабайку, які пройдуть в Тернополі вперше. Враховуючи наявність відповідної професійної інфраструктури, якої нема в жодному іншому місті, плануємо проводити в Тернополі водно-моторні фестивалі, в яких братимуть участь одночасно представники кількох видів водних змагань. Тернопіль має всі шанси стати столицею водно-моторних змагань, — зазначив президент федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук.

До початку святкувань в місті, за словами міського голови, урочисто відкриють пам’ятник Незалежності, оновлений фонтан на Театральній площі. Крім того, на тернополян у День Незалежності чекає досить неординарне видовище — заплив через озеро, участь в якому візьмуть Олег Тягнибок, Сергій Надал та Олексій Кайда. Запрошують зголошуватися усіх бажаючих. Перепливатимуть через озеро учасники запливу з 18.00 24 серпня.

Джерело: powerboating.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook