Про нас
увійти

У Тернополі пройде перший Національний чемпіонат України із аквабайку

категорія: Водні види | дата: 17 08 2012 | переглядів: 990
У Тернополі пройде перший Національний чемпіонат України із аквабайку

Тернопільська міська рада, Національна Федерація водно-моторного спорту України та Українська федерація аквабайку спільно із Державною службою молоді та спорту України проведуть 24-25 серпня в Тернополі перший Національний Чемпіонат України із аквабайку.

Першість проводитимуть за правилами, положеннями та під патронатом Міжнародного водно-моторного союзу (UIM). Як повідомив президент НФВМС України Віктор Шемчук, це перший крок у співпраці Національної федерації та новоствореної Української федерації аквабайку.

— Ми тривалий час вели перемовини із представниками Міжнародного водно-моторного союзу (UIM), іншими міжнародними об’єднаннями спортсменів-аквабайкерів, різноманітними союзами та групами аквабайкерів у Європі та в Україні і врешті зупинилися на співпраці із Українською федерацією аквабайку — новоствореною структурою, що об’єднує активну частину українських аквабайкерів-професіоналів. Організація чемпіонату України в Тернополі — наш спільний дебют, — розповів пан Шевчук. — Віримо у те, що він пройде на високому рівні. Вирішуються й формальні питання об’єднання інтересів спортсменів-водномоторників: ми на завершальній стадії перемовин про вступ Української федерації аквабайку до складу Національної федерації водно-моторного спорту України як асоційованого члена.

Українська федерація аквабайку повністю забезпечуватиме питання суддівства і безпеки під час проведення чемпіонату України із усіх дисциплін — перегонів та фрістайлу, в усіх класах національних змагань.

Нагадаємо, що 24-27 серпня 2012 року у місті Тернополі пройде фестиваль водно-моторних видів спорту, у рамках якого відбудуться:

Чемпіонат світу із перегонів на човнах класу F500;

Чемпіонат світу із перегонів на човнах класу JT250;

Першість на Кубок Східної Європи у класі RN2000;

перегони за Кубок мера міста Тернополя у класі Т550.

Усі змагання проводитимуться за правилами та положеннями Національної федерації водно-моторного спорту України та Міжнародного водно-моторного союзу (UIM).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook