Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські веслувальники відкрили сезон змагань

категорія: Водні види | дата: 15 05 2017 | переглядів: 1950
Тернопільські веслувальники відкрили сезон змагань

Участю у першому офіційному старті - Кубку України, пам’яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який пройшов у місті Дніпрі, розпочала змагальний сезон збірна команда області з веслування на байдарках і каное, повідомляє управління фізичної культури та спорту ТОДА.

  Вихованка дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту та школи вищої спортивної майстерності Тетяна Єднак у складі байдарки-четвірки молодіжної збірної України на дистанції 500 метрів виборола срібну нагороду. Екіпаж, у якому стартувала наша землячка (Єднак Тетяна, Свиридова Діана, Скворцова Олена та Ященко Олена), поступився більш досвідченому колективу головної збірної команди України, що у переважній більшості складався зі спортсменок, які у минулому році посіли четверте місце на літній Олімпіаді у Ріо-де-Жанейро (Грищун Інна, Тодорова Анастасія, Горлова Анастасія та Кічасова Марія). У байдарці-одиночці Тетяна Єднак двічі фінішувала четвертою на дистанціях 1000 та 5000 метрів.

Ще один вихованець Тернопільської школи веслування Павло Сарабун на цих змаганнях об’єднав зусилля для боротьби у каное-двійці зі спортсменом з міста Ковеля Олександром Шеметило. Екіпаж, у якому стартував Павло, посів четверте місце на 1000-метровій дистанції, поступившись бронзовим призерам минулорічної Олімпіади Дмитру Янчуку та Тарасу Міщуку, чемпіонам світу серед молоді Віталію Вергелесу та Денису Камерилову, а також ще одному екіпажу, який перемагав на чемпіонаті світу серед молоді Юрію Вандюку та Андрію Рибачку.

Ще одне четверте місце Павло Сарабун посів у складі каное-четвірки (Сарабун Павло, Шеметило Олександр, Овдійчук Андрій та Сидорчук Володимир) на дистанції 1000 метрів.

У одномісному каное Павло Сарабун переміг у фіналі Б на дистанції 200 метрів і у підсумку посів десяту сходинку у протоколі змагань.

В рамках змагань за Кубок України відбувались заїзди для спортсменів 2001-2002 року народження для перегляду їх і подальшого відбору на ХІV Європейський юнацький Олімпійський фестиваль, який відбудеться з 23 липня цього року в угорському місті Дьор. Ярослав Хома у байдарці-одиночці фінішував з одинадцятим результатом серед 55 спортсменів на дистанції 200 метрів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: