Про нас | Корисні посилання | Реклама
увійти | реєстрація

В Тернополі провели чемпіонат області з плавання

категорія: Водні види | дата: 19 03 2017 | переглядів: 1222

Чемпіонат Тернопільської області з плавання серед юнаків та дівчат впродовж двох днів тривав у басейні КЗ ТМР "КДЮСШ №1". Змагання проходили під загальним керівництвом управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА. Чемпіонат проводився серед юнаків та дівчат у наступних вікових категоріях: 2003-2004 р.н., 2005-206 р.н., 2007 р.н. і молодших, при цьому кожен учасник стартував у трьох номерах програми та естафеті, повідомляє управління фізичної культури та спорту ТОДА.

Учасники змагались на наступних дистанціях: 50 м вільний стиль; 50 м брас; 50 м батерфляй; 50 м на спині; 100 м комплексне плавання (2007 р.н. і молодші); 200 м комплексне плавання (2003-2004 та 2005-2006 р.н.), 100 м вільний стиль; 100 м брас; 100 м батерфляй; 100 м на спині; комбінована змішана естафета 4х50 м (2003-2004 р.н. по два учасника кожної вікової групи); комбінована змішана естафета 4х50 м (2005-2006 р.н. по два учасника кожної вікової групи); комбінована змішана естафета 4х50 м. 2007 р.н. і молодші.

У чемпіонаті взяли участь команди з міст: Тернополя (2 команди – КДЮСШ №1, КДЮСШ №2), Луцька, Києва (2 команди), Хмельницького та Трускавця, загалом 195 учасників.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур та директор КДЮСШ №1 м. Тернополя Катерина Барабаш. Також на церемонії відкриття був присутній заступник начальника управління фізичної культури та спорту, начальник відділу навчально-спортивної роботи Тернопільської ОДА Віталій Тріль.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Капітани команд отримали солодкі подарунки від батьківського комітету відділення плавання КДЮСШ №1. Серед наймолодших учасників (2007 р.н. і мол.) з Тернополя переможцями та призерами стали Івасів Анжеліка, Лизень Лука, Твардовська Тетяна, Дубіль Вероніка, Власенко Іван, Будзівула Надія, Зінкевич Артем, Староушник Віталій, Хруник Ангеліна, Душак Віталіна - представники команди КДЮСШ №1 та Банасевич Адріана, Кузменюк Денис, Шило Данило, Романів Дарина, Напора Остап з команди КДЮСШ №2.

У середній віковій катергорії (2005-2006 р.н.) переможцями та призерами змагань стали вихованці КДЮСШ №1 Сивак Валерія, Бедик Анастасія, Строгуш Олександр, Гусак Владислав, Миндзарук Владислав, Деревецький Олег, Табачинський Віктор, Протоковська Діана, Убакуменко Валерія, Мороз Віталія та Чорнописький Станіслав, а також Кирилюк Катерина, Іващук Руслан та Вацик Юлія - вихованці КДЮСШ №2.

Серед найстаршої вікової категорії(2003-2004 р.н.) переможцями та призерами стали Лисобей Сергій, Мочула Марта, Фічак Аліна, Олендер Дарина, Поточняк Максим та Салег Абдурахман з команди КДЮСШ №1 м. Тернополя та Кучеренко Тетяна, Кучеренко Олександр, Андрушків Віктор, Похнаховська Марія, Прокопович Світлана, Льотковський Максим та Султанов Ілля - вихованці Тернопільської КДЮСШ №2.

У командних естафетах команди КДЮСШ №1 здобули перемогу у наймолодшій віковій категорії та двічі піднімалися на 2 місце п’єдесталу у середній та старшій вікових категоріях, команди КДЮСШ №2 вибороли срібні нагороди у наймолодшій віковій категорії.

Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: