Про нас
увійти | реєстрація

Перший в Україні чемпіонат зі змагань аквабайків відбудеться у Тернополі

категорія: Водні види | дата: 02 08 2012 | переглядів: 1371
Перший в Україні чемпіонат зі змагань аквабайків відбудеться у Тернополі

Перший в Україні чемпіонат зі змагань аквабайків відбудеться 24-25 серпня на Тернопільському ставі. Попередньо участь у заході візьмуть більше 20 учасників з усіх куточків України.

— Чемпіонат України з аквабайку проводиться вперше, — відзначив Сергій Вишневський, головний суддя змагань. — Не випадково місцем проведення вибрали саме Тернопіль, адже у місті цього року відбудеться чемпіонат Світу із водно-моторного спорту.

Учасники змагань будуть поділені на три категорії — юніори (до 16 років), чоловіки і жінки.

— Змагання проводитимуться у три етапи — кільцева гонка, слалом і фрістайл, — зауважує суддя. — Відтак ми вибиратимемо кращого у кожній із категорій та визначимо за підсумками трьох етапів абсолютного чемпіона.

Організатори змагань зауважують, що учасником чемпіонату може стати кожен бажаючий спортсмен, який має водний мотоцикл, досвід у змаганнях та навики управління аквабайком.

— Вікових обмежень для учасників змагань у нас немає, — каже пан Сергій. — Сьогодні відомо, що участь у чемпіонаті візьмуть більше 20 осіб із Донецька, Києва, Одеси, Черкас, Макіївки, Криму, Білої Церкви, Кам’янця-Подільського, Чернівців.  

До речі, аквабайк — загальна назва кількох технічних дисциплін водно-моторного спорту пов'язаних з гонками на гідроциклах (водних мотоциклах). Організатором змагань є Національна федерація водно-моторного спорту України.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: