Про нас
увійти | реєстрація

Богдан Котляр здобув золото і два срібла у плаванні

категорія: Водні види | дата: 27 12 2016 | переглядів: 1437
Богдан Котляр здобув золото і два срібла у плаванні

Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку пройшов впродовж трьох днів тривав у місті Кам’янську, що у Дніпропетровській області. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В змаганнях брали участь команди Херсонської, Хмельницької, Донецької, Харківської, Житомирської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Чернігівської, Київської, Полтавської, Миколаївської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Волинської, Тернопільської, Луганської областей та столиці — міста Київ.

Серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату у класі SM - 4 виступав представник Тернопільського центру "Інваспорт" кандидат у майстри спорту України Богдан Котляр. Наш земляк показав такі результати: 150 м комплексне плавання — 2 місце, 50 м на спині — 4 місце виконання КМС, 50 м брас — 6 місце, 200 м вільний стиль — 1 місце, 50 м вільний стиль — 4 місце, 100 м вільний стиль — 2 місце. Готувала спортсмена до змагань тренер ДЮСШІ "Інваспорт" Федчишин Ольга Ярославівна.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: