Про нас
увійти | реєстрація

Тернопіль готується прийняти Світову першість з водно-моторного спорту після 25-річної паузи

категорія: Водні види | дата: 10 07 2012 | переглядів: 991
Тернопіль готується прийняти Світову першість з водно-моторного спорту після 25-річної паузи

Президент національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шемчук вважає найзнаковішою подією цього сезону в Україні повернення до Тернополя Чемпіонату світу з водно-моторного спорту в класі Formula 500.

Спортивне свято відбудеться 25-26 серпня на Набережній Тернопільського ставу. Про це йшлося під час прес-конференції у Києві, де анонсували проведення у 2012 році світових чемпіонатів в Україні.

Тернопіль уже має певний досвід проведення таких змагань. Минулого року після 25-річної перерви на плеса Тернопільського ставу повернулась першість Європи з водно-моторного спорту. Наша набережна найкращим чином підходить для проведення таких змагань, переконані організатори і міський голова Тернополя.

— Цього року ми плануємо здійснити певну реконструкцію набережної тернопільського ставу для того, щоб, я так розумію для чемпіонату світу мають бути дещо інші організаційні вимоги, — заявив мер Тернополя Сергій Надал. — Ми отримали пропозицію федерації щодо удосконалення набережної і поки прийде змагання ми маємо встигнути зробити всі приготування. Цьогорічні змагання пройдуть на рівні ще вищому, ніж у попередній рік.

Президент Національної федерації водно-моторного спорту України Віктор Шевчук дав найвищу оцінку минулорічним змаганням.

— Міжнародний водно-моторний союз, федерація водно-моторного спорту України, фахівці, які спостерігали за перебігом змагань, в тому числі міжнародні експерти дали найвищу оцінку, а в дужках написав "фантастично", а міський голова Тернополя отримав кубок за кращу подію року 2011 року, — сказав він.

Джерело: ТВ-4

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: