Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські веслувальники поїдуть на чемпіонат світу у Росію

категорія: Водні види | дата: 09 07 2012 | переглядів: 631
Тернопільські веслувальники поїдуть на чемпіонат світу у Росію

Двоє студентів-веслувальників, які навчаються у Тернопільському національному економічному університеті (ТНЕУ), вибороли право представляти свій навчальний заклад на міжнародній арені.

Під керівництвом викладача кафедри спорту ТНЕУ Сергія Сінькевича — Олег Тарновський, Костянтин Мельничук, Антон Чернега та Євген Сороковський взяли участь у чемпіонаті України серед студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації з веслування на байдарках і каное.

У результаті напруженої боротьби Олег Тарновський (студент факультету фінансів — прим. ред.) виборов "золото" в каное четвірці на дистанції 1000 м і 200 м, а також в каное одиночці — на 500 м.

Антон Чернега (факультет фінансів — прим. ред.) на дистанції 1000 м в каное двійці разом з Костянтином Мельничуком (факультет банківського бізнесу — прим. ред.) завоювали "срібло". Крім того, Костянтин Мельничук здобув перше місце на дистанції 500 м в каное четвірці.

Дані змагання були відбірковими до чемпіонату світу серед студентів, який відбудеться 27-31 серпня у Казані (Росія). Успішний виступ Олега Тарновського та Костянтина Мельничука дає їм право представляти ТНЕУ на міжнародній арені.

До речі, чемпіонат України серед студентів відбувався з 29 червня до 1 липня у Полтаві. Тернопільські спортсмени вперше в історії університету завоювали третє загальнокомандне місце серед усіх вищих навчальних закладів України, пише 20 хвилин.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: