Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільські віндсерфінгісти вдало виступили на "Шаболатському тижні"

категорія: Водні види | дата: 25 05 2016 | переглядів: 513
Тернопільські віндсерфінгісти вдало виступили на

Всеукраїнські змагання серед юнаків з вітрильного спорту "Шаболатський тиждень" впродовж чотирьох днів тривали у селі Сергіївка, що на Одещині. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Відбувалась регата на акваторії Шаболатського лиману. Участь у перегонах взяли близько двохсот юних яхтсменів з Києва, Херсона, Миколаєва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Одеси, Харкова, міст Курахово та Маріуполя Донецької області і Тернополя. Спортсмени виступали у класах яхт "Оптиміст", "Кадет", "Лазер" та у класі вітрильної дошки "Bic Techno". Тернопіль представляли на регаті вихованці секції віндсерфінгу Тернопільського обласного відділення Комітету фізвиховання та спорту МОН України.

Серед юнаків старшого віку переможцем став Віталій Мундяк (учень Тернопільської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №3). Срібну медаль здобув Петро Процевич (школа-колегіум ім. Патріарха Йосипа Сліпого №12). Ще один тернопільський віндсерфінгіст Максим Мірошник був четвертим (учень ЗОШ №16), а його колега по команді Павло Процевич (школа-колегіум ім. Патріарха Йосипа Сліпого №12) посів п’яте місце. Тренер спортсменів Олексій Нижегородов.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: