Студенти ТНТУ ім. І.Пулюя — кращі плавці області

категорія: Водні види | дата: 01 04 2016

Продовжуються змагання Спортивних студентських ігор Тернопільської області і цього разу переможців визначали в плаванні. Так, в спортивному комплексі "Політехнік" Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя уже традиційно студентам випало змагатись, як кажуть професійні плавці, на "короткій" воді.

Протягом двох днів студенти-плавці змогли показати свою майстерність на дистанція 50 та 100м в таких стилях: батерфляй, брас, на спині, вільний стиль, а також в двох естафетах: 4х50 комбінованій та 4х50 вільним стилем. Представляли свої університети 65 найсильніших плавців серед чоловіків та жінок.

Професійна суддівська колегія на чолі із Ярославом Курко та Мироном Ференцом визначила переможців, якими стали:

Естафета 4х50м в/с чол.- ТНЕУ; жін.- ТНТУ;

В командному заліку перемогу здобули господарі перша команда  Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя (тренер-представник В.С.Луців), минулорічні чемпіони команда Тернопільського національного економічного університету (тренер-представник В.І.Яковів) поступились та стали другими. Вперше за останні декілька років піднятись на п’єдестал вдалось команді Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського (тренер-представник В.Л.Назарук).

Переможці та призери в особистих видах та в командному заліку нагородженні дипломами та грамотами Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України.