Тернопільський плавець Назар Таньовський — чемпіон України з акватлону

категорія: Водні види | дата: 03 12 2015

Чемпіонат України з акватлону серед юнаків та дівчат відбувся в Івано-Франківську, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Акватлон — це спрощений різновид триатлону. За програмою змагань, спортсмени виступають у двох видах - біг на 800 метрів та плавання на 200 метрів. Загалом у цих змаганнях взяло участь сім команд з різних областей України.

Честь Тернопілля на турнірі захищали вихованці комунального закладу Тернопільської міської ради "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2". В підсумку, наша збірна у складі майстра спорту Назара Таньовського, Максима Таньовського та Володимира Бубенка стала бронзовими призерами змагань у командному заліку. В особистому заліку Назар Таньовський, показавши найкращий результат, став чемпіоном України з акватлону 2015 року.