Про нас
увійти

У Тернополі змагались ветерани волейболу

категорія: Волейбол | дата: 26 11 2015
У Тернополі змагались ветерани волейболу

П’ять команд-учасниць зібрались у Тернополі, щоб позмагатись між собою та виявити найсильнішу і найзгуртованішу з них у сумісному відкритому обласному турнірі з волейболу серед ветеранів.

Змагання проходили у Палаці спорту "Текстильник", і участь у них взяли ветерани-любителі волейболу віком від 40 років і старші. У турнірі виступили команди гостей з Теребовлянського району, волейбольного клубу Сапсан з міста Чорткова, Бережанського РЦФЗН Спорт для всіх, та місцеві — Тернопіль Центр і Тернопіль Східний.

Ігри відбувалися у двох підгрупах. Майже чотири години на волейбольному майданчику учасники демонстрували як технічну підготовленість, так і найкращі морально-вольові якості. Кожен колектив гідно представив свій регіон.

Після кількагодинних баталій у двобої за перемогу зустрілись команди Тернопіль Центр та волейбольного клубу Сапсан з Чорткова. Завершився цей поєдинок перемогою чортківчан із Сапсану. Відповідно, Тернопіль Центр стали срібними призерами турніру. У боротьбі за третє місце змагались команди з Бережан та Тернопіль Східний. У цій грі перемогли та вибороли третє місце бережанські волейболісти, отож, команда Тернопіль-Східний посіла четверте місце. Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Цікаво, що, хоча день, коли проходив турнір, був похмурим, у гравців був чудовий настрій, і вони були налаштовані на достойну спортивну боротьбу. Окрім того, щоб позмагатись, учасники набрались також спортивного досвіду, поспілкувались між собою і з новим запалом та натхненням повернулись додому, щоб продовжити тренування та підготовку до наступних змагань.

Проведення сумісного відкритого обласного турніру з волейболу серед ветеранів організували Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з Теребовлянським комунальним районним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", Бережанським районним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та Чортківським районним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook