Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільський національний педагогічний університет — чемпіон студентської ліги з волейболу (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Волейбол | дата: 03 05 2012 | переглядів: 2708
Тернопільський національний педагогічний університет — чемпіон студентської ліги з волейболу (+ ФОТО, ВІДЕО)

Чоловіча команда студентів Тернопільського національного педагогічного університету посіла перше місце у рамках студентського чемпіонату серед команд Першої ліги. Фінальний етап змагань відбувся у Тернополі 24-27 квітня.

Учасниками студентської ліги були 6 команд, які перед стартом змагань утворили 2 підгрупи. Команда ТНПУ у групі "А" змагалася з: Національним університетом біотехнологій і природокористування (Київ) та Чернівецьким національним університетом. Паралельно у групі "Б" змагалися такі команди: Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту, Коледж легкої промисловості (Київ), Національний морський університет (Одеса).

Тернопільські студенти до фіналу провели три тури — у Тернополі, Києві та Чернівцях. Там наші волейболісти здобули максимум перемог та посіли перше місце у групі, а тому за регламентом саме у нашому місті відбувся фінальний раунд змагань.

У фіналі підопічні Олени Сопотницької переграли київський Коледж легкої промисловості (3:1), а також завдали поразки Харківському обласному вищому училищу фізичної культури та спорту (3:0).

Отож, трійка призерів розподілилася наступним чином: Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка, Національний університет біотехнологій і природокористування (Київ), Харківське обласне вище училище фізичної культури і спорту. Команди з Чернівців та Одеси ще до фінального етапу знялися зі змагань.

Тернопільським студентам вручили почесний кубок переможця студліги та медалі. А кращим гравцем команди ТНПУ визнали Дмитра Бойка, який теж отримав відповідну відзнаку. 

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook