Студенти з Борщова — треті на Всеукраїнських спортивних ігор з волейболу

категорія: Волейбол | дата: 26 05 2015

12-14 травня 2015 року на базі Житомирського агротехнічного коледжу відбулися фінальні змагання Всеукраїнських спортивних ігор з волейболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

Учасниками змагань стали переможці зональних ігор — десять команд юнаків та дівчат. Серед них — студенти -волейболісти Борщівського агротехнічного коледжу, Кам’янець – Подільського коледжу, Вінницького, Прилуцького та Ільїнецького навчальних закладів.

Протягом трьох днів студенти-аграрники боролись за звання чемпіона України 2015 року. Перше місце вибороли студенти Вінницького коледжу, другими стали волейболісти з Кам’янця-Подільського (бронзові призери 2014 року). Команда  Борщівського агротехнічного коледжу у двобої з господарями отримала перемогу, таким чином посіла ІІІ місце. Четвертими стали студенти Житомирського аграрного коледжу.

Хочеться зазначити, що честь нашого навчального закладу гідно захищали Іван Лань, Андрій Мацюк, Максим Ванджура, Володимир Афтанащук, Юрій Плотніцький, Олег Зінчук, Іван Яцко.

Приємно, що у вирішальній грі за наших спортсменів уболівав головний фанат Ярослав Козій — директор коледжу. Присутність і підтримка завідувачів відділень Василя Андрусика, Ігоря Блозви та заступника директора з виховної роботи Галини Сарап допомогла команді під час гри.

Джерело: Колос