Студенти борщівського агротехколеджу їдуть на фінал

категорія: Волейбол | дата: 12 05 2015

28-29 квітня 2015 року у спортивному залі Борщівського агротехколеджу пройшли зональні ігри Всеукраїнських спортивних ігор з волейболу.

У  змаганнях взяли участь переможці обласних змагань західного регіону України. В гості на Борщівщину приїхали чемпіони Івано-Франківської області — спортсмени Снятинського коледжу, чемпіони Львівської області — волейболісти Стрийського коледжу.

Змагання розпочали грою  студентів Стрийського коледжу та Борщівського агротехнічного коледжу.  Ігри серед дівчат також розпочали дівчата Борщівського агротехнічного коледжу, вигравши в команди Снятинського коледжу. Переможцями змагань стали дівчата та юнаки Борщівського агротехнічного коледжу. Другими серед дівчат визнано команду Снятинського  коледжу ПДАТУ, третіми — Стрийського коледжу ЛНАУ. Серед юнаків другими стали студенти Стрийського коледжу, третіми – Снятинського. Честь коледжу захищали Лань Іван та Вовчук Наталя, капітани команди, Мацюк Андрій, Ванджура Максим, Штокалко Андрій, Плотніцький Юрій, Зінчук Олег, Чепесюк Ігор, Запорожан Катерина, Майор Таня і Світлана , Андрійчук Христина, Остафійчук Богдана, Сарафин Тетяна.

Позитиву під час змагань додавали виступи танцювальної групи підтримки під керівництвом Інни Ониськів. Команди готуються продовжувати боротьбу за звання чемпіона 2015 року на фінальних іграх в м.Житомирі.

Джерело: Колос